ZAKUP INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH I AKCESORIÓW DLA GMINNEJ ORKIESTRY DĘTEJ I ROZRYWKOWEJ ORAZ ZWIĘKSZENIE ATRAKCYJNOŚCI WYDARZEŃ SPORTOWO-REKREACYJNYCH

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”,                Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał opracowany został przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Makowie Podhalańskim. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020, tytuł operacji: „Zakup instrumentów muzycznych i akcesoriów dla Gminnej Orkiestry Dętej i Rozrywkowej oraz zwiększenie atrakcyjności wydarzeń sportowo-rekreacyjnych”.

NOWE INSTRUMENTY MUZYCZNE DLA GMINNEJ ORKIESTRY

I DODATKOWE WYPOSAŻENIE DLA PODNIESIENIA ATRAKCYJNOŚCI WYDARZEŃ

Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim realizuje operację p.t. „Zakup instrumentów muzycznych i akcesoriów dla Gminnej Orkiestry Dętej i Rozrywkowej oraz zwiększenie atrakcyjności wydarzeń sportowo-rekreacyjnych”. W jej ramach członkowie Gminnej Orkiestry Dętej i Rozrywkowej oraz inne osoby chętne do wstąpienia w jej szeregi wyposażeni zostaną w instrumenty muzyczne (m.in. flety, saksofony, klarnet, trąbki, puzon, kornet, flugelhorn, althorny, werbel, zestaw perkusyjny, gitary, pianino cyfrowe) i niezbędne akcesoria a także sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo MBP zakupi nowe podium dla zwycięzców, namiot ekspresowy oraz krzesła, które wykorzystywane będą podczas organizowanych imprez sportowo-rekreacyjnych. Efektami projektu będzie zachęcenie mieszkańców do podjęcia zmiany form dotychczasowego spędzania wolnego czasu, rozbudzenie  i poszerzenie zainteresowań muzyką, a także uatrakcyjnienie wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.  Celem operacji jest rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej poprzez zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych oraz wyposażenia imprez sportowo-rekreacyjnych do dnia złożenia wniosku o płatność końcową.

Wartość dofinasowania złożonego wniosku to kwota 62 100,00 PLN, natomiast przewidywany koszt całkowity zadania wyniesie                   104 476,10 PLN.

Utworzono: 05.06.2023