Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w obrazach"

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "BOŻE NARODZENIE W OBRAZACH"

Swe prace plastyczne w zakresie malarstwa i rysunku oraz form przestrzennych zgłosiło do konkursu aż 181 uczestników. Jury (w składzie: Teresa Nitoń - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Iwona Staśkiewicz – z-ca Dyrektora MBP, Zbigniew Kowalski  - Pracownik MBP DK) miało za zadanie wybrać te najpiękniejsze, najbardziej pomysłowe, z misternie dopracowanymi szczegółami i oczywiście samodzielnie wykonane. Po obejrzeniu prac postanowiło nagrodzić następujące osoby:

Kategoria: malarstwo i rysunek

grupa przedszkolaków i klas "0"

I miejsce – Laura Frosztęga - Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie P.

II miejsce – Wiktoria Harynek – Szkoła Podstawowa w Żarnówce

III miejsce – Aleksandra Dziektarz – Szkoła Podstawowa w Żarnówce

grupa klas I - III

I miejsce – Rafał Łasak – Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Makowie P.

I miejsce – Patrycja Sikora – Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Makowie P.

I miejsce – Paulina Gałuszka – Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Makowie P.

II miejsce – Marlena Mazur - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce – Lena Budzowska – Szkoła Podstawowa w Wieprzcu

grupa klas IV - VI

I miejsce – Emilia Koziana – Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

II miejsce – Antonina Wróbel - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce – Patrycja Sularz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

grupa klas VII - VIII

I miejsce – Damian Kysiak – Zespół Szkół w Podhalańskim

II miejsce – Emilia Urbańska - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

III miejsce – Kacper Jurek - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

 

Kategoria: formy przestrzenne

grupa przedszkolaków i klas "0"

I miejsce – Klaudia Kudzia – Zespół Szkół w Podhalańskim

II miejsce – Lena Prymula – Szkoła Podstawowa w Juszczynie

grupa klas I - III

I miejsce – Nadia Łazarz – Szkoła Podstawowa w Juszczynie

II miejsce – Julia Prymula – Szkoła Podstawowa w Juszczynie

III miejsce – Julia Grzechynka – Zespół Szkół w Podhalańskim

III miejsce – Gabriela Jurkiewicz – Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

grupa klas IV - VIII

I miejsce – Milena Bajcer – Szkoła Podstawowa w Grzechyni 

II miejsce – Jakub Gorzkowski - Zespół Szkół w Podhalańskim

III miejsce – Stanisław Kudzia - Zespół Szkół w Podhalańskim

Wyróżnienie – Jakub i Wojciech Ćwik – Zespół Szkół w Podhalańskim

Wyróżnienie – Nikola Kudzia - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

Wyróżnienie – Marzena Kubiak – Szkoła Podstawowa w Grzechyni

 

Z powodów pandemii nie zostało zorganizowane uroczyste rozdanie nagród w makowskim Domu Kultury, natomiast upominki dla osób nagrodzonych odbierać można będzie, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Makowie Podhalańskim w dniach 22.12.2021r. – 15.01.2022r.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom dziękujemy za przygotowanie tak wielu wspaniałych prac i udział w konkursie.

ZAŁĄCZNIKI